برگزاری متفاوت رقابت های جام جهانی کشتی آزاد در شهرستان کرمانشاه

رقابت های جام جهانی کشتی آزاد در سال ۲۰۱۷ میلادی، روز ۲۸ بهمن ماه در سالن امام خمینی(ره) شهر کرمانشاه آغاز و به مدت دو روز با حضور ۸ تیم برتر کشتی آزاد جهان با اجرای متفاوت موسسه هنری سماتصویر برگزار می شود.

 

مراسم تجلیل از شهدای شاخص ورزشکار مدافع حرم برگزار شد

مراسم تجلیل از شهدای شاخص ورزشکار مدافع حرم روز ۲۵ بهمن ماه در محل آکادمی ملی المپیک با اجرای موسسه هنری سماتصویر برگزار شد. در این مراسم تعدادی از مسئولان و روسای فدراسیونها نظیر، کیومرث هاشمی، رییس کمیته ملی المپیک، عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی وزارت ورزش، محمدرضا پولادگر، خسرو قمری، مجید کیهانی، مجید شایسته، محمود مشحون، محسن رضوانی، محمد شروین اسبقیان، اصغر رحیمی رییس مرکز نظارت بر تیم های ملی و پیمان فخری، سرمربی شمشیربازی حضور داشتند.کیانوش رستمی، الهه احمدی و مه لقا جام بزرگ شاخص ترین ورزشکارانی بودند که در این مراسم شرکت کردند.

اجرای موسسه هنری سماتصویر برای شهرداری اندیشه

جشنواره بزرگ سومین دوره المپیاد ورزشی شهرداری اندیشه با اجرای موسسه هنری سماتصویر روز ۲۰ بهمن ماه برگزار گردید.

در این مراسم به تجلیل از قهرمانان، مدال آوران، برترین های ورزشی،علمی و فرهنگی شهرستان اندیشه و همچنین شهدای ورزش،قهرمانانی که پلاکشان مدالشان شد پرداخته شد.

لیگ برتر تکواندو با اجرای موسسه هنری سماتصویر برگزار شد

پنجشنبه ۷ بهمن ماه و همزمان با اولین دوره مسابقات پاکت بیلیار در آکادمی بیلیارد مجموعه ورزشی انقلاب، فدراسیون تکواندو تهران میزبان برگزاری مسابقات تکواندو بزرگسالان و جوانان جام خلیج فارس در رشته ی کیوروگی بود.

موسسه ی هنری سماتصویر همچون گذشته به عنوان مجری برگزارکندده این سری رقابت ها در سالن حضور داشت.

اختتامیه لیگ برتر پاکت بیلیارد برگزار شد

امروز پنجشنبه ۷بهمن ماه، اختتامیه نخستین دوره مسابقات لیگ برتر پاکت بیلیارد با اجرای موسسه هنری سماتصویر در آکادمی بیلیارد مجموعه ورزشی انقلاب برگزار گردید.

همزمان با این برنامه، گروه دیگری از عوامل این موسسه در خانه تکواندو تهران حضوریافته تا مجری برگزاری مسابقات تکواندو باشند.

اجرایی دیگر از موسسه هنری سماتصویر برای فدراسیون بیلیارد کشور

نخستین دوره رقابت های لیگ برتر پاکت بیلیارد از روز دوشنبه ۴بهمن ماه با اجرای موسسه هنری سماتصویر در مجموعه ورزشی انقلاب-آکادمی بیلیارد برگزار شد. این رقابت ها با یک دقیقه سکوت به احترام شهدای آتش نشان آغاز شد. این سری مسابقات تا روز ۷بهمن ماه ادامه دارد.

مسابقات بین المللی جام تختی در شهرستان مشهد در حال برگزاری می باشد

مسابقات بین المللی کشتی آزاد و فرنگی و پهلوانی جام تختی روزهای ۳۰ دی و ۱بهمن ماه در شهر مشهد مقدس با چیدمان جدید و باشکوه با اجرای بی سابقه ی موسسه هنری سماتصویر در حال برگزاری می باشد.

آقای رضا جمالی در غم از دست دادن پدر محترمشان به سوگ نشسته اند.

روز پنجشنبه ۳۰ دی ماه در حین برگزاری مسابقات بین المللی کشتی جام تختی در شهر مشهد، پدر صدابردار محترم موسسه ی هنری سماتصویر،آقای رضا جمالی دار فانی را وداع گفت.

این موسسه از شنیدن این خبر ناگوار متاثر گشته و برای خانواده ی محترم جمالی صبر جمیل و علو درجات را برای آن عزیز از دست رفته از درگاه خداوند متعال مسئلت دارد.

غم خانواده ی آتش نشانان،غم همه ی ماست

شجاعت آتش نشانان با هیچ واژه‌ای قابل بیان نیست.موسسه هنری سماتصویر صمیمانه شهادت تعدادی از این عزیزان شجاع و فداکار را تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال برایشان علو درجات و برای خانواده های این قهرمانان صبری عظیم مسئلت می نماید.