مراسم افتتاحیه مسابقات و فعالیت های ورزشی محلات با اجرای مشترک شهرداری منطقه ۸ و موسسه هنری سماتصویر

سومین مراسم افتتاحیه مسابقات و فعالیت های ورزشی محلات شهرداری منطقه هشت،  ساعت ۲۱ روز چهارشنبه ۲۰ مردادماه در مجموعه ورزشی فدک با اجرای موسسه هنری سماتصویر برگزار می شود.

این برنامه برای دومین سال متوالی توسط موسسه هنری سماتصویر برگزار میشود.

بدرقه ی کاروان تکواندو ایران در راه RIO 2016

مراسم بدرقه ی کاروان المپیکی تکواندو ایران در مسابقات RIO 2016 امروز در خانه تکواندو تهران و با حضور تمامی خانواده ی تکواندو با اجرای متفاوت موسسه هنری سماتصویر برگزار می شود.

دعای خیر همه ی ایرانیان بدرقه ی راه این عزیزان و تمامی سهمی

همزمان با سالروز شهادت حضرت امام جعفر صادق(ع) فدراسیون تکواندو میزبان «شهید گمنام» شد.

مراسم تشییع و خاکسپاری شهید گمنام دوران ۸ سال دفاع مقدس شنبه (۹ مردادماه) همزمان با سالروز شهادت حضرت امام جعفر صادق (ع) با حضور مسئولان ورزش، قهرمانان، پیشکسوتان ورزشی، خانواده معظم شهدا و عموم مردم در فدراسیون تکواندو با اجرای موسسه هنری سماتصویر برگزار شد.
این شهید گمنام ۱۸ ساله که در عملیات (کربلای ۴) به درجه شهادت نایل گردیده، در منطقه عملیاتی (ام‌الرصاص) توسط گروه‌های تفحص کمیته جستجوی مفقودین ستادکل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران شناسایی شد.
مراسم وداع با پیکر مطهر این شهید گمنام (شبی با شهدا) جمعه، ۸ مردادماه پس از نماز مغرب وعشا در محل فدراسیون تکواندو با سخنرانی حضرت آیت الله قرهی و مداحی حجت الاسلام موسوی توسط موسسه ی هنری سماتصویر برگزار شد.

از لباس کاروان ایران در المپیک ۲۰۱۶ رونمایی شد

جشن رونمایی از لباس کاروان ورزشی ایران در المپیک، امروز در آکادمی ملی المپیک با اجرای موسسه هنری سماتصویر در حال برگزاری است. قرار است در این مراسم از لباس ورزشکاران ایرانی در المپیک ریو رونمایی شود.

همراهی موسسه هنری سماتصویر با کاروان ایران در المپیکRio 2016

عوامل اجرایی موسسه هنری سماتصویر از امروز در سالن کمیته ملی المپیک حضور یافته تا مقدمات برگزاری مراسم رونمایی از البسه کاروان ایران برای حضور در المپیک Rio 2016 را آماده نمایند.

موسسه هنری سماتصویر در میان جامعه ی ورزش کشورمان به عنوان تنها مجری برگزاری فستیوال های ورزشی شناخته شده است.

رونمایی از البسه کاروان ایران در المپیکRio 2016 توسط موسسه ی هنری سماتصویر

طبق هماهنگی های صورت گرفته مراسم رونمایی از البسه کاروان ایران برای حضور در بازی های المپیک Rio 2016، روز شنبه ۲ مردادماه با حضور مسئولان کمیته ملی المپیک و برخی از اعضای کاروان ایران در محل این کمیته و با اجرای موسسه هنری سماتصویر برگزار خواهد شد.

البسه کاروان ایران شامل ۱۸ تکه است. برای نخستین‎بار، شَمای البسه اعضای کاروان المپیکی ایران برگرفته از طرح‎های اسلامی، اسلیمی و ایرانی است. در طرح ارائه شده که با همفکری انجمن ملی طراحان نهایی شد، قالب رنگ لباس سفید که نماد صلح و آرامش است، همراه با رنگ آبی می باشد. رنگ آبی برگرفته از خلیج فارس است ضمن اینکه گنبد مسجد لطف‌الله اصفهان هم الگو و نمونه ای برای به کار بردن طرح اسلیمی در این لباس بود. نماد پرچم ایران هم یکی از طرح هایی است که در لباس کاروان المپیکی ایران به چشم می خورد.