تیم ملی والیبال ایران به المپیک راه یافت

تیم ملی والیبال جمهوری اسلامی ایران پس از ۵۲سال با شکست تیم لهستان در مسابقات انتخابی المپیک به المپیک Rio 2016 راه یافت.

موسسه هنری سماتصویر این صعود مقتدرانه و غرورآفرین را به تمامی هم میهنان عزیزمان تبریک عرض نموده و به یکایک ملی پوشان والیبال عزیز و خانواده ی والیبال ایران خسته نباشید می گوید.

به امید اینکه تیم والیبالمان در مسابقات المپیک هم بتواند افتخار آفرین باشد.

بازتاب عملکرد موسسه هنری سماتصویر در اذهان مسئولین

تاماش آیان رییس فدراسیون جهانی وزنه‌برداری با تمجید از میزبانی خوب ایران از این مسابقه‌ها گفت: واقعا تحت تاثیر طراحی، دکوربندی و نورپردازی بسیار خوب سالن مسابقات قرار گرفتم. اینجا مکان مقدسی برای وزنه‌برداری است. من قبلا به این سالن آمده‌ام اما هم‌اینک شاهد تغییرات خوبی در اینجا هستیم. به نظر من دوره جدیدی در وزنه‌برداری ایران آغاز شده است. وی اذعان داشت برگزاری مسابقات وزنه برداری با این سبک و رعایت تمامی استانداردها کاملا بی سابقه است و تا به حال در هیچ کجای دنیا و در هیچ مسابقه ای خلاقیت اینچنینی مشاهده نکرده است. آقای آیان شخصا از مدیریت موسسه هنری سماتصویر به خاطر تمامی زحماتشان در عرصه برگزاری این مسابقات تشکر کرده و در پایان از تمامی مدعوین حاضر در سالن درخواست کرد تا گروه برگزار کننده مسابقات را تشویق نمایند.

درخشش نام موسسه هنری سماتصویر در صدر برگزارکنندگان فستیوال های ورزشی

موسسه هنری سماتصویر با بیش از یک دهه تجربه در زمینه ی برگزاری فستیوال های ورزشی، به عنوان اولین و تنها برگزارکننده مسابقات ورزشی با این سبک و سیاق در میان فدراسیون های مختلف شناخته شده است.

این روزها در هرجایی که پای برگزاری مسابقات ورزشی در سطح ملی و بین المللی در میان است، موسسه هنری سماتصویر اولین گزینه ای است که پیش روی مسئولین قرار می گیرد.

عوامل اجرایی این موسسه در برگزاری مسابقات جهانی وزنه برداری که اولین کار مشترک شان با فدراسیون مربوطه می باشد با طراحی جدید و خیره کننده، آماده ی میزبانی جهان شده اند و با رعایت استانداردهای جهانی این مسابقات را همچون مراسم های اجرا شده در گذشته برگزار می کنند.

اینجاست که جا دارد یادآور شویم که ما در رقابت با هیچ کس نیستیم جز خودمان، هدف ما مغلوب نمودن آخرین کاری است که انجام داده ایم.

اکنون که یک روز به برگزاری مسابقات جهانی وزنه برداری مانده است می توانید ویدئوی مربوط به راه اندازی و تست تجهیزات منصوبه را در آپارات موسسه هنری سماتصویر به آدرس زیر مشاهده نمایید.

http://www.aparat.com/v/VonKx

فدراسیون وزنه برداری در جمع مشتریان موسسه هنری سماتصویر

مسابقات جهانی وزنه برداری جام فجر روزهای ۱۱ تا ۱۳ خرداد ماه در سالن وزنه برداری مجموعه ورزشی آزادی برگزار می شود.

موسسه هنری سماتصویر به خاطر داشتن سوابق درخشان در عرصه ی برگزار کردن مسابقات ورزشی به عنوان مجری برگزاری این مسابقات انتخاب شده و عوامل اجرایی این موسسه از روز شنبه در سالن مذکور حضور یافته و مشغول به نصب تجهیزات هستند.

جناب آقای سید محمد فخرایی، مدیریت محترم موسسه هنری سماتصویر شخصا در این سالن حضور یافته و از نزدیک شاهد عملکرد عوامل اجرایی موسسه شان می باشند.

 

پهلوانان کشور به یاد شهدای مدافع حرم بر روی تشک کشتی رفتند

رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی پهلوانی، “گرامیداشت شهدای مدافع حرم”، با شرکت ۲۳ کشتی گیر از ۱۳ استان در ۶ دور و با انجام ۳۶ کشتی، بعد از ظهر امروز در خانه کشتی شماره ۲ تهران با اجرای موسسه هنری سماتصویر برگزار شد.

مسابقات کشتی اینبار با نام گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر برگزار می شود

رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی نوجوانان گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر، به ترتیب روزهای ۶ و ۷ خردادماه در خانه کشتی شماره ۲ تهران با اجرای موسسه هنری سماتصویر برگزار می شود.

اهتزاز در آوردن پرچم ۲۰۰ متری امام رضا(ع) در کمیته ملی المپیک

با توجه به نامگذاری کاروان المپیکی کشورمان به بازی های المپیک ریو به نام کاروان امام رضا(ع) مراسم رونمایی و به اهتزاز در آوردن پرچم ۲۰۰ متری امام رضا(ع) ساعت ۱۷ بعد از ظهر روز چهارشنبه ۵ خرداد ماه با حضور خادمین آستان قدس رضوی، مسئولین کمیته ملی المپیک و جمعی از مسئولین ورزش کشور، مربیان و قهرمانان، طی مراسمی ویژه با اجرای موسسه هنری سماتصویر در محل کمیته ملی المپیک برگزار شد.