موسسه هنری سماتصویر را در آپارات دنبال کنید

مرحله نهایی رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی یادواره سید شمس الدین سید عباسی و محمد فرهنگ دوست قهرمانان جهان و المپیک، برای حضور در رقابت های المپیک ۲۰۱۶ برزیل روز جمعه ۲۷ فروردین ماه در سالن دوازده هزارنفری مجموعه ورزشی آزادی با اجرای منحصربه فرد و در سطح المپیک موسسه هنری سماتصویر برگزار گردید. ویدئوی این سری رقابت ها را میتوانید در آپارات مشاهده نمایید.

مسابقات انتخابی تیم ملی کشتی جهت اعزام به المپیک۲۰۱۶،المپیکی برگزار شد

مرحله نهایی رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی آزاد و فرنگی جهت اعزام به مسابقات المپیک Rio 2016 روز جمعه ۲۷ فروردین ماه در سالن ۱۲هزار نفری مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد. موسسه ی هنری سماتصویر با به کارگیری ظرفیت هایش این سری مسابقات را را با طراحی منحصر به فرد و به گفته ی جناب آقای دکتر خادم، ریاست محترم فدراسیون کشتی در سطح المپیک برگزار نمود.

برگزاری مرحله نهایی انتخابی تیم ملی کشتی، اولین کار موسسه هنری سماتصویر در سال جدید

رقابت‌های انتخابی تیم‌های ملی کشتی برای حضور در المپیک در ۳ وزن کشتی آزاد و یک وزن کشتی فرنگی با حضور برترین‌های ایران روز جمعه و چند ساعت مانده به داربی پایتخت به میزبانی سالن ۱۲ هزار نفری آزادی برگزار می‌شود.

عوامل اجرایی موسسه هنری سماتصویر از روزهای ابتدایی هفته در این سالن حضور یافتنه تا با طراحی جدید اولین کارشان در سال ۹۵ را اجرا نمایند.

تماشای این رقابت‌ها برای تماشاگرانی که به سالن می‌آیند رایگان است و با توجه به اینکه این مسابقات از ساعت ۱۱:۳۰ پیش از داربی معروف پایتخت و در چند قدمی ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود. این انتظار می‌رود تماشاگران زیادی از نزدیک نظاره‌گر مسابقات جذاب و نفسگیر کشتی باشند.

 

آقای فتوحی عزادار شد

عبدالله فتوحی مسئول دبیرخانه فنی فدراسیون کشتی در غم از دست دادن پدر گرامیشان عزادار شد.

موسسه هنری سماتصویر، مصیبت وارده را به جناب آقای فتوحی و خانواده محترم ایشان تسلیت می گوید و از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم آرزوی غفران دارد.

سال نو مبارک

گشت گرداگرد مهر تابناک، ایران زمین

روز نو آمد و شد شادی برون زندر زمین

ای تو یزدان، ای تو گرداننده ی مهر و سپهر

برترینش کن برایم این زمان و این زمین

موسسه ی هنری سماتصویر سال نو را به یکایک ایرانیان عزیز تبریک عرض می نماید و آرزوی بهترین ها را برایشان دارد.

آخرین برگزاری مشترک فدراسیون کشتی و موسسه هنری سماتصویر در سال ۹۴

رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی جوانان روزهای ۲۱ و ۲۲ اسفند در سالن خانه کشتی شماره۲ برگزار گردید. این رقابت ها آخرین کار مشترک فدراسیون کشتی و موسسه هنری سماتصویر در سال ۹۴ بود.

لیگ تکواندو بانوان خاتمه یافت

در پایان هفته های دهم و یازدهم از مرحله برگشت لیگ برتر تکواندو بانوان ، مراسم اختتامیه لیگ تکواندو بانوان جام کوثر روز ۲۱ اسفند در محل خانه تکواندو تهران با اجرای موسسه هنری سماتصویر برگزار گردید.

هفته هشتم و نهم لیگ برتر تکواندو فرا رسید

با برگزاری مبارزات هفته هشتم و نهم و دو مبارزه معوقه هفته ششم و هفتم،روز جمعه ۲۰ اسفندماه در سالن خانه تکواندو تهران پرونده چهاردهمین دوره لیگ برتر تکواندوی مردان بسته شد و شهرداری ورامین عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات را بدست آورد.

اختتامیه لیگ تکواندو نوجوانان پسر

همزمان با برگزاری مسابقات کشتی جام یادگار امام در سالن خانه کشتی شماره ۲ تهران گروه دیگری از عوامل اجرایی موسسه هنری سماتصویر در خانه تکواندو تهران حضور یافتند تا مراسم اختتامیه مسابقات لبگ تکواندو نوجوانان پسر را برگزار نمایند.