خرمشهر میزبان جهان شد

دومین دوره رقابت های کشتی فرنگی جام باشگاه های جهان روزهای ۲۶ و ۲۷ آذر با اجرای متفاوت موسسه هنری سماتصویر در شهرستان خرمشهر در حال برگزاری است.

چیدمان و طراحی جدید این موسسه در نحوه ی برگزاری این سری رقابت ها چشم همگان را به خود خیره کرده و عملکرد عوامل اجرایی این موسسه مورد تحسین مسئولین و مدعوین واقع شد.

برگزاری هفته پنجم و ششم چهاردمین دوره مسابقات لیگ برتر تکواندو جام خلیج فارس

همزمان با اجرای میابقات کشتی فرگی باشگاه های جهان در شهرستان خرمشهر، هفته ی پنجم و ششم چهاردهمین دوره مسابقات لیگ برتر تکواندو آقایان جام خلیج فارس روز ۲۶ آذر در سالن خانه کشتی تهران با اجرای موسسه هنری سماتصویر برگزار شد.

مراسم اربعین حسینی در خانه تکواندو با حضور جمعی از عوامل موسسه هنری سماتصویر برگزار شد

امروز دوشنبه ۹ آذرماه مراسمی با عنوان سوگواری اربعین حسینی در محل خانه تکواندو تهران با حضور پرسنل فدراسیون تکواندو و جمعی از عوامل موسسه هنری سماتصویر برگزار گردید.

دومین رقابت های لیگ جهانی کشتی آزاد

دومین دوره رقابت های کشتی آزاد جام باشگاه های جهان با حضور ۱۶ تیم روزهای ۵ و ۶ آذرماه در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی تهران با اجرای موسسه هنری سماتصویر در حال برگزاری است. طراحان و عوامل اجرایی این موسسه تغییراتی را در نوع چیدمان ادوات نورپردازی ایجاد نمودند که چشم همگان را به خود خیره نموده و ریاست فدراسیون نیز رضایت خود را در خصوص نحوه اجرا اعلام نمودند.

خرس قهوه ای پاسارگاد

خرس قهوه ای پاسارگاد بعنوان نماد دومین دوره رقابت های کشتی آزاد جام باشگاه های جهان انتخاب شد. این خرس از گونه های در حال انقراض است که تلاش می شود زیستگاه این حیوان به عنوان منطقه حفاظت شده معرفی شود. در پاسارگاد گردنه ای وجود دارد به نام گردنه خرسی که هنوز هم در آنجا خرس وجود دارد. خشکسالی و کمبود منابع آب و تغذیه و آتش سوزی های جنگلی چند سال اخیر باعث به خطر افتادن حیات خرس قهوه ای پاسارگاد شده است.

توافقات شرکت بیمه رازی و موسسه ی هنری سماتصویر

موسسه هنری سماتصویر به عنوان تنها برگزارکننده مسابقات ورزشی در کشور و مجری تمامی مسابقات فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران به منظور ساخت مستند تیم کشتی بیمه رازی از سوی شرکت بیمه رازی انتخاب شده و پس از نشست سیدمحمد فخرایی، مدیر موسسه هنری سماتصویر با مسئولین مربوطه در آن شرکت، اقدام به تصویربرداری از مجموعه فعالیت های تیم کشتی آزاد بیمه رازی در دومین دوره رقابت های لیگ جهانی کشتی آزاد همزمان با برگزاری این رقابت ها نموده تا به تعهدات خود در این زمینه عمل نماید.

برگزاری مسابقات قهرمانی کشور توسط تنها برگزار کننده ی مسابقات ورزشی در کشور

این روزها هرجا یک مسابقه ورزشی برگزار می شود، اسم موسسه هنری سماتصویر به عنوان مجری برگزاری آن مسابقه شنیده می شود.

سی و هفتمین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی کشور آقایان و بیستمین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی کشور بانوان در دو گروه جوانان و بزرگسالان از روز چهارشنبه ۴آذرماه تا شنبه ۷آذر در مجتمع غدیر دانشگاه علوم انتظامی برگزار می شود.

گروه دیگری از عوامل اجرایی این موسسه همزمان با اجرای این رقابت ها در سالن ۱۲هزار نفری مجموعه ورزشی آزادی مشغول اجرای دومین دوره لیگ جهانی کشتی آزاد هستند و گروه دیگر نیست مشغول تصویربرداری جهت ساخت مستند برای شرکت بیمه رازی هستند.