به زودی … !

به زودی تغییراتی در نحوه برگزاری و اجرا و چیدمان ادوات نورپردازی و LED ایجاد خواهیم کرد. آماده ی طراحی جدید و ایجاد تغییر در سبک کارهای موسسه هنری سماتصویر باشید.

عوامل اجرایی موسسه هنری سماتصویر این تغییرات را در اجرای مسابقات لیگ جهانی پیاده خواهند کرد.

 

حضور موسسه هنری سماتصویر در سالن شهید معتمدی

رقابت های بین المللی روز جهانی کودک در دو رشته آزاد و فرنگی در رده سنی نونهالان و به صورت تیمی روزهای ۲۸ و ۲۹ آبان در سالن شهید معتمدی (کارگران) تهران با اجرای موسسه هنری سماتصویر در حال برگزاری است.

عوامل اجرایی این موسسه از روز ۲شنبه در سالن محل برگزاری حضور یافته و مشغول به نصب تجهیزات جهت برگزاری این رقابت ها شدند.

 

هفته سوم و چهارم مسابقات لیگ تکواندو

هفته سوم و چهارم مسابقات تکواندو جوانان-بزرگسالان جام خلیج فارس یادواره پانصد شهید تکواندو کشور ۲۸ آبان ماه در خانه تکواندو تهران با اجرای موسسه هنری سماتصویر برگزار گردید.

همزمان با برگزاری این رقابت ها، در سالن شهید معتمدی، مسابقات بین المللی جام کودک با اجرای عوامل این موسسه، در حال برگزاری است.

برگزاری مسابقات معوقه هفته اول و دوم لیگ برتر تکواندو

مسابقات معوقه هفته اول و دوم لیگ برتر تکواندو در محل خانه تکواندو تهران پنجشنبه ۲۱ آبان با اجرای موسسه هنری سماتصویر برگزار گردید. نورپردازی افکتی سالن توجه همگان را به خود جلب نمود و در نهایت عملکرد این موسسه مورد تحسین جناب آقای پولادگر، ریاست فدراسیون تکواندو قرار گرفت.

در موسسه هنری سماتصویر چه میگذرد؟

همزمان با برگزاری رقابت های کشتی آزاد نوجوانان قهرمانی کشور در سالن شهدای هفتم تیر تهران با اجرای مووسه ی هنری سماتصویر، اینبار گروه دیگری از عوامل اجرایی این موسسه در خانه تکواندو تهران مستقر شده و مشغول نصب تجهیزات به منظور برگزاری لیگ برتر تکواندو شدند.

حضور همزمان موسسه ی هنری سماتصویر در دو استان

مسابقات کشتی قهرمانی کشور روزهای ۱۴ و ۱۵ آبان ماه در سالن دوازده هزار نفری آزادی با اجرای موسسه هنری سماتصویر  در حال برگزاری است.

همزمان با اجرای این رقابت ها در تهران، گروه دیگری از عوامل اجرایی موسسه سماتصویر در مجموعه ورزشی تختی شهرستان خرم آباد مجری برگزاری دهمین دوره مسابقات جهانی کوراش می باشند.

این اتفاق بارها در موسسه هنری سماتصویر افتاد که مسئولیت برگزاری دو مسابقه همزمان در دو سالن و حتی در دو شهر مختلف را بر عهده داشته و این نشان از توانایی بالقوه ی این موسسه و عوامل اجرایی ش و وجه تمایز آن با سایر موسسه ها می باشد.

برگزاری کشتی قهرمانی کشور بر روی ۸تشک

بعداز برگزاری مسابقات کشتی عمومی بر روی ۱۵ تشک در سال ۹۳ اینبار مسابقات کشتی قهرمانی کشور بر روی ۸تشک و در سالن ۱۲هزار نفری مجموعه ورزشی تهران برگزار میشود.این رقابت ها هم اکنون در حال برگزاری است و موسسه هنری سماتصویر با عنوان مجری برگزاری این رقابتها در سالن حضور دارد.

تشویق هوادارن لرستانی و تشکراز مدیر موسسه هنری سما تصویر به دلیل حضور در این استان

بهروز وثوقی راد، لیدر لرستانی تماشاچیان ورزش کشور، صبح امروز در جایگاه تماشاچیان دهمین دوره مسابقات جهانی کوراش حضور یافته و علاوه بر تشویق ورزشکاران ملی کشورمان، به تشویق عوامل اجرایی موسسه هنری سماتصویر پرداخت و شخصا به نمایندگی از طرف یکایک تماشاچیان خوب استان لرستان از جناب آقای سید محمد فخرایی، مدیر موسسه هنری سماتصویر به خاطر حضور ایشان و عوامل اجرایی موسسه شان در برگزاری این رقابت ها تشکر کرد.