تقدیم به قهرمانان ماندگار تکواندو

عوامل اجرایی موسسه هنری سماتصویر از روز پنجشنبه ۱۶ مهرماه در خانه تکواندو تهران حضور یافته و این سالن را به منظور برگزاری یادواره شهدای شاخص تکواندو تجهیز نمودند. این مراسم روز شنبه ۱۸ مهرماه با حضور خانواده شهدای تکواندو برگزار میگردد.

اجرای مشترک موسسه هنری سماتصویر و فدراسیون کشتی در اسلام آباد غرب

عوامل اجرایی موسسه هنری سماتصویر از روزهای آغازین هفته جاری جهت اجرای مسابقات کشتی راهی شهرستان اسلام آباد غرب شدند.این رقابت ها در دو رشته ی آزاد و فرنگی در حال برگزاری است و تا پایان روز جمعه ۱۷ مهرماه ادامه دارد.

تسلیت به بازماندگان حجاج ایرانی

در پی درگذشت تعدادی از حجاج ایرانی در حادثه صحرای منا، و اعلام سه روز عزای عمومی در کشور از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای، موسسه هنری سماتصویر ضمن عرض تسلیت و ابراز همدردی صمیمانه با بازماندگان حادثه تلخ و ناگوار رمی جمرات در صحرای منا و آرزوی سلامتی و شفای عاجل برای مجروحان، علو درجات جان باختگان را از خداوند منان مسالت می نماید.در حادثه رمی جمرات در صحرای منا، ۱۳۰ حاجی ایرانی کشته و ۶۰ تن دیگر مصدوم شدند.

 

عید قربان؛ روز ذبح نفس با تیغ تقوا مبارک

عید قربان با نماز و عبادتش، با ذکر و دعایش، با قربانی و صدقات و احسانش بستری براى جارى ساختن مفهوم عبودیت و بندگی است. موسسه هنری سماتصویر، عید سعید قربان را به تمامی مسلمانان جهان تبریک عرض می نماید.