شهادت امام محمد باقر (ع) را تسلیت می گوییم.

موسسه هنری سماتصویر، هفتم ماه ذی الحجه، سالروز شهادت پنجمین اختر تابناک آسمان ولایت حضرت امام محمد باقر (( علیه السلام )) را به تمامی ارادتمندان خاندان اهل بیت عصمت و طهارت تسلیت عرض می نماید.

 

گلچین تصاویر جام پارس ووشو ۲۰۱۵ در وب سایت موسسه هنری سماتصویر

موسسه هنری سماتصویر منتخب تصاویر پنجمین دوره رقابت های بین المللی ووشو جام پارس را بر روی وب سایت این موسسه قرارداده و ورزش کاران و ورزش دوستان عزیز می توانند آنها را در همین وب سایت مشاهده نمایند و در صورت نیاز، با روابط عمومی این موسسه تماس حاصل نمایند و عکس های مورد نظر خود را با کیفیت بالا دریافت نمایند.

حسین اوجاقی: این مسابقات در سطح کیفی بالایی برگزار شد.

حسین اوجاقی، سرمربی تیم ملی ووشو ایران ضمن تشکر از عوامل اجرایی موسسه هنری سماتصویر در خصوص برگزاری پنجمین تورنمنت بین المللی ووشو (جام پارس)، اعلام کردند این سبک برگزاری مسابقات جلوه ی ویژه ای به ورزش ووشو داده است.

علی نژاد: نظم و انضباط خوبی بر رقابت ها حاکم بود

مهدی علی نژاد، رییس فدراسیون ووشو در مصاحبه با خبرنگار ایسنا خاطر نشان کرد: تدارک پنجمین تورنمنت بین المللی ووشو جام پارس توسط یک تیم ایرانی و بومی انجام شد و این نشان از این است که ایرانی ها می توانند مسابقات بزرگی را با کیفیت خوب برگزار کنند. وی در پایان از مدیر موسسه هنری سماتصویر برای برگزاری رقابت های جام پارس و برقراری نظم در سالن ۱۲هزار نفری آزادی به منظور برگزاری این رویداد تشکر کرد.

موسسه هنری سماتصویر در راس برگزارکننده های مسابقات بین المللی ورزشی در ایران

موسسه هنری سماتصویر با سوابق درخشانی که در برگزاری مسابقات مهم ملی و بین المللی برای فدراسیون های مختلف ورزشی داشته است، این روزها در زمینه ی فعالیت خود به یک برند تبدیل شده و هرجا صحبت از برگزاری تورنمنت های بین المللی باشد، نام موسسه هنری سماتصویر به عنوان برترین برگزارکننده با بالاترین کیفیت شنیده می شود.

روند آماده سازی سالن ۱۲هزارنفری مجموعه ورزشی آزادی

عوامل اجرایی موسسه هنری سماتصویر از صبح امروز پنجشنبه ۲۶شهریور در سالن ۱۲هزار نفری مجموعه ورزشی آزادی حضور یافتند تا سالن را جهت برگزاری پنجمین دوره رقابت های بین المللی ووشو جام پارس تجهیز نمایند. افتتاحیه این رقابت ها ساعت ۱۶:۳۰ روز جمعه ۲۷ شهریور ماه و مسابقات روزهای ۲۸ و ۲۹ شهریور در سالن مذکور با اجرای موسسه هنری سماتصویر برگزار خواهد شد

موسسه هنری سماتصویر مجری برگزاری جام پارس ووشو

پنجمین دوره رقابت های بین المللی ووشوی جام پارس با حضور نمایندگان ۱۸ کشور روزهای ۲۸ و ۲۹ شهریور ماه به میزبانی سالن ۱۲هزارنفری مجموعه ورزشی آزادی با اجرای موسسه هنری سماتصویر برگزار خواهد شد. همچنین افتتاحیه این مسابقات ساعت ۱۶روز جمعه در محل مسابقات برگزار می گردد.

ساخت مستند از سومین آکادمی ورزشی دانشگاه علوم پزشکی تهران

موسسه هنری سماتصویر در همکاری با آقای دکتر ابراهیم خادم، مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی تهران به ساخت مستند از سومین آکادمی ورزشی دانشگاه علوم پزشکی تهران که مختص فرزندان کارکنان و اعضای هیئت علمی دانشگاه مذکور بوده و از تاریخ ۲خرداد ۹۴ در دو گروه دختران و پسران در ۸رشته ورزشی و در مجموعه ورزشی شهید چمران برگزار گردیده است، پرداختند. گروه مستند سازی موسسه هنری سماتصویر از اواخر مردادماه سال جاری به ضبط ویدئو از این آکادمی مشغول بودند و کلیپ نهایی این مجموعه در اختتامیه این آکادمی در سالن محل برگزاری پخش خواهد شد.

همکاری متفاوت موسسه هنری سماتصویر و فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران

پیش از اعزام ملی پوشان تکواندو جمهوری اسلامی ایران به مسابقات گرندپریکس ۲۰۱۵ ترکیه، موسسه هنری سماتصویر اقدام به انجام مصاحبه با ملی پوشان خانم و آقای تکواندو و مربیان آنها نمود. ورزش دوستان عزیز علی الخصوص علاقمندان به ورزش تکواندو می توانند این مصاحبه ها را در آپارات فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران به آدرس www.aparat.com/iran.taekwondo مشاهده نمایند.