سماتصویر در اولین دوره مسابقات تکواندو خانواده

برای اولین بار در تاریخ برگزاری مسابقات تکواندو، ورزشکاران در کنار خانواده هایشان به رقابت پرداختند و به طور همزمان بین خانواده هایشان نیز یک رقابت در حال برگزاری بود. این دوره مسابقات صبح امروز ۲۲ مردادماه در خانه تکواندو تهران آغاز شده و تا عصر به پایان رسید.

موسسه هنری سماتصویر مجری برگزاری این سری رقابت ها بود و بار دیگر توجه همگان را به خود جلب نمود و مورد تحسین عوامل فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران قرار گرفت.

شهادت امام جعفر صادق تسلیت باد

موسسه هنری سماتصویر، شهادت امام صادق (ع)، مرد آسمانی مدینه، چشمه جود و سخاوت، کوه حلم و بردباری، تجسم اخلاص و صبر و دریای عمیق علوم لدنی را بر تمامی مسلمانان جهان و بر پیروان آن حضرت تسلیت عرض می نماید.

هنرنمایی دیگری از گروه بانوان موسسه هنری سماتصویر

مسابقات آسیایی کشتی آلیش بانوان روز جمعه ۱۶مرداد ماه در سالن شهدای هفتم تیر تهران با اجرای گروه بانوان موسسه هنری سماتصویر برگزار شد.

بار دیگر عوامل اجرایی خانم این موسسه در کار خود درخشیدند و این مسابقات را بدون نقص اجرا نموند.

برگزاری مسابقات آلیش در دو بخش آقایان و بانوان

مسابقات کشتی آلیش در دو بخش آقایان و بانوان روزهای ۱۵و۱۶ مردادماه در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار گردید. عوامل اجرایی موسسه هنری سماتصویر ایده های جدیدی را در برگزاری این سری رقابت ها به کار گرفته و مورد تحسین قرار رئیس فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران قرار گرفتند.

ابتکاری دیگر توسط موسسه هنری سماتصویر

موسسه هنری سماتصویر برای اولین بار و در رقابت های آسیایی کشتی با کمربند نیز با اعمال تغییرات در نحوه ی چیدمان تجهیزات نظر همه را به خود جلب می نماید.

عوامل اجرایی موسسه هنری سماتصویر این بار با نصب یک سازه برای هر تشک طرحی نو را وارد عرصه ی نورپردازی مسابقات کشتی نمودند.

روند آماده سازی سالن شهدای هفتم تیر

عوامل اجرایی موسسه هنری سماتصویر از روزهای ابتدایی هفته ی جاری در خانه کشتی شهدای هفتم تیر تهران حضور یافته تا این سالن را جهت برگزاری مسابقات آسیایی کشتی با کمربند تجهیز نمایند. این سری رقابت ها در دو گروه آقایان و بانوان روزهای ۱۵ و ۱۶ مردادماه در آن سالن برگزار می گردد.