هدف ما مغلوب نمودن آخرین کاری است که انجام داده ایم

اگر موسسه هنری سماتصویر و کارهایش را دنبال کنید، قطعا شعار این موسسه را نیز شنیده اید.

” ما در رقابت با هیچ کس نیستیم جز خودمان، هدف ما مغلوب نمودن آخرین کاری است که انجام داده ایم”

این تنها یک شعار نیست. مصداق این جمله را می توانید در برگزاری مسابقات جام جهانی کشتی فرنگی ۲۰۱۵ مشاهده نمایید.

این رقابت ها فردا پنجشنبه ۳۰ بهمن ماه در سالن دوازده هزار نفری آزادی آغاز شده و تا ساعات پایانی روز جمعه ۱ اسفند ماه ادامه دارد.

عملکرد موسسه سماتصویر در تکواندو مورد تحسین ریاست آن فدراسیون قرار گرفت

بیست و ششمین دوره مسابقات تکواندوی جام فجر در بخش مردان (G1)، امروز چهارشنبه ۲۹ بهمن ماه در خانه تکواندو به پایان رسید و در بخش ملی، تیم ایران با ۴ مدال طلا و ۴۹ امتیاز بر سکوی قهرمانی ایستاد. در پایان این مراسم عملکرد موسسه هنری موسسه هنری سماتصویر مورد تحسین آقای پولادگر، ریاست محترم فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران قرار گرفت. همچنین یکی از مسئولین روابط عمومی فدراسیون اظهار داشتند که این مسابقات بی نظیرترین مسابقات از نظر سطح کیفی در کشور بوده و شخصا از مدیریت موسسه هنری سماتصویر، آقای سید محمد فخرایی تشکر نمودند.

آماده سازی سالن دوازده هزار نفری آزادی برای مسابقات جام جهانی

همزمان با برگزاری مسابقات تکواندو در خانه تکواندو تهران توسط موسسه هنری سماتصویر، تعدادی از پرسنل موسسه هنری سماتصویر در سالن دوازده هزار نفری آزادی حضور یافته و سالن را جهت برگزاری مسابقات جام جهانی کشتی فرنگی آماده می سازند. این سری رقابت ها روزهای پنجشنبه و جمعه ۳۰ بهمن و ۱ اسفند با حضور ۸تیم برتر دنیا برگزار می گردد.

سالن دوازده هزار نفری آزادی میزبان فرنگی کاران جهان

پس از برگزاری مسابقات عمومی (اپن) بر روی ۱۵ تشک در سالن دوازده هزارنفری آزادی، این سالن این بار محل برگزاری مسابقات جام جهانی کشتی فرنگی می باشد. رقابت های جام جهانی کشتی فرنگی ۲۰۱۵ روزهای ۳۰ بهمن و اول اسفندماه با حضور ۸ تیم برتر دنیا در مسابقات جهانی ۲۰۱۴ ازبکستان برگزار می‌شود.

برگزاری مسابقات تکواندوی بانوان توسط پرسنل خانم موسسه هنری سماتصویر

هشتمین دوره مسابقات تکواندو بین المللی بانوان جام فجر امروز سه شنبه ۲۸ بهمن ماه در سالن خانه تکواندو تهران توسط پرسنل خانم موسسه هنری سماتصویر برگزار شد. کلیه کارهای برگزاری این مسابقات اعم از تصویربرداری و کارگردانی تصویر، عکسبرداری، نورپردازی، صدابرداری، آتش بازی و اجرای LED توسط پرسنل خانم این موسسه انجام شد. موسسه هنری سماتصویر اولین موسسه هنری ایران است که توانایی برگزاری مسابقات ورزشی با پرسنل خانم را دارد و این قابلیت، وجه تمایز این موسسه نسبت به سایر برگزار کننده ها می باشد.

هشتمین دوره رقابت های تکواندوی بانوان جام فجر

مسابقات بین المللی تکواندو جام فحر در روزهای ۲۸ و ۲۹ بهمن ماه در محل خانه تکواندو تهران برگزار می شود. در نخستین روز این رقابت ها هشتمین دوره رقابت های تکواندوی بانوان جام فجر با شرکت ۱۰ کشور با اجرای  پرسنل خانم موسسه هنری سماتصویر برگزار گردید.

موسسه هنری سماتصویر اولین و تنها برگزار کننده فستیوال های ورزشی با پرسنل خانم

موسسه هنری سماتصویر هشتمین دوره مسابقات بین المللی تکواندو بانوان را با پرسنل خانم برگزار کرد.

این مسابقات که امروز سه شنبه ۲۸ بهمن ماه در سالن خانه تکواندو تهران با حضور ۱۰ کشور برگزار شد به عنوان سومین نمونه کار موسسه هنری سماتصویر که با پرسنل خانم برگزار شد در رزومه این موسسه ثبت گردید.

مسابقات بین المللی تکواندو جام فجر

مسابقات بین المللی تکواندو جام فجر در دو گروه بانوان و آقایان از صبح امروز سه شنبه ۲۸ بهمن ماه در سالن خانه تکواندو تهران آغاز شد و تا ساعات پایانی روز چهارشنبه ۲۹ بهمن ماه ادامه دارد.

برگزاری این سری مسابقات کاری دیگر از موسسه هنری سماتصویر برای فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

مسابقات تکواندو برای اولین بار با این سطح کیفی برگزار می شود

به استناد گفته ی یکی از عوامل فدراسیون تکواندوی جمهوری اسلامی ایران، برای اولین بار است که مسابقات تکواندو در ایران با این سطح کیفی برگزار می گردد. عوامل اجرایی موسسه هنری سماتصویر از روزهای ابتدایی هفته ی گذشته در خانه تکواندوی تهران مستقر شدند و صبح امروز شنبه ۲۵ بهمن ماه سوت آغاز پنجمین دوره جام باشگاه های تکواندوی آسیا در این سالن به صدا درآمد. برگزاری این سری مسابقات اولین اجرای موسسه هنری سماتصویر برای فدراسیون تکواندو می باشد.

برگزاری پنجمین دوره مسابقات جام باشگاههای تکواندوی آسیا توسط موسسه هنری سماتصویر

پنجمین دوره مسابقات جام باشگاههای تکواندوی آسیا از فردا شنبه ۲۵ بهمن ماه به مدت ۲ روز به میزبانی ایران و در خانه تکواندو برگزار می شود. برگزاری این مسابقات اولین اجرای موسسه هنری سماتصویر برای فدراسیون تکواندوی جمهوری اسلامی ایران می باشد.