جلسه ی شورای اجرایی فدراسیون کشتی یکشنبه ۲۳ آذر

جلسه شورای اجرایی فدراسیون کشتی در روز یکشنبه مورخ ۲۳ آذر ماه با حضور جمعی از عوامل فدراسیون کشتی برگزار گردید. طی این جلسه در خصوص نحوه برگزاری مسابقات پیش رو و انجام اقدامات لازم جهت این مسابقات صحبت شده و تصمیماتی اتخاذ شد. جناب آقای سید محمد فخرایی، مدیر موسسه هنری سماتصویر نیز در این جلسه حضور داشتند.

رقابت های کشتی آزاد و فرنگی نوجوانان قهرمانی کشور

رقابت های کشتی آزاد و فرنگی نوجوانان قهرمانی کشور بزرگداشت محمدابراهیم سیف پور و ایرج خورشیدفر قهرمانان المپیک و جهان از صبح امروز ۱۸ آذر در استان تهران سالن شهدای هفتم تیر توسط هیئت کشتی استان تهران و تحت نظارت فدراسیون کشتی با اجرای موسسه هنری سماتصویر در حال برگزاری است. برگزاری این رقابت ها تا روز جمعه ۲۱ آذر ادامه دارد.

نخستین دوره لیگ جهانی کشتی فرنگی- آبادان

نخستین دوره رقابت های لیگ جهانی کشتی فرنگی صبح امروز پنجشنبه ۱۳ آذر با حضور ۱۲ تیم خارجی و ۴تیم داخلی و با اجرای موسسه هنری سماتصویر در سالن کوثر شهرستان آبادان آغاز شده و تا عصر جمعه ۱۴ آذرماه ادامه دارد.

 

برگزاری مسابقات کشتی، یکی پس از دیگری

عوامل اجرایی موسسه هنری سماتصویر یک روز پس از بازگشت از شهرستان جویبار، عصر امروز جهت آماده سازی سالن برگزاری نخستین دوره رقابت های لیگ جهانی کشتی فرنگی راهی شهرستان آبادان شدند. این رقابت ها پنجشنبه و جمعه هفته جاری برگزار می گردد. سید محمد فخرایی، مدیریت موسسه هنری سماتصویر همراه با جمعی از پرسنل فدراسیون کشتی نیز صبح امروز وارد اسن شهر شدند.

موسسه هنری سماتصویر و متنوع سازی برنامه ها

موسسه هنری سماتصویر ضمن برگزاری نخستین دوره رقابت های لیگ جهانی کشتی آزاد در شهرستان جویبار برای اولین بار از ایده جدید برای اهدای کاپ قهرمانی استفاده نمود که این ایده توجه همگان را به خود جلب نموده و مورد تحسین جامعه ورزش کشتی کشور قرار گرفت.

برگزاری نخستین رقابت های کشتی آزاد با طراحی جدید موسسه هنری سماتصویر

 نخستین دوره رقابت های لیگ جهانی کشتی آزاد در شهر جویبار با طراحی جدید و متفاوت موسسه هنری سماتصویر در حال برگزاری است. موسسه هنری سماتصویر با نصب LED مثلثی در وسط سالن، نصب LED دات پیچ ۵ و نصب سازه ی نورپردازی که توانایی پوشش دهی ۳ تشک را داشته باشد طراحی اش را در مقایسه با مسابقات قلبی تغییر داده و در روز نخست برگزاری این رقابت ها نظر حضار ایرانی و خارجی را به خود جلب نمود.

رقابت های لیگ جهانی کشتی آزاد در جویبار آغاز شد

برگزاری نخستین دوره رقابت های لیگ جهانی کشتی آزاد از صبح امروز پنجشنبه ۶آذر ماه آغاز شده و تا عصر جمعه ۷ آذرماه در شهر جویبار استان مازندران ادامه دارد.
این رقابت ها از چهار شبکه صدا و سیما ( شبکه سه، شبکه ورزش، شبکه جهانی جام جم و شبکه استانی مازندران) پخش می شود.

 

 

نخستین دوره رقابت های لیگ جهانی کشتی آزاد-شهر جویبار

نخستین دوره رقابت های لیگ جهانی کشتی آزاد از فردا (پنج شنبه ۶ آذر) و به مدت دو روز در شهر جویبار استان مازندران با اجرای موسسه هنری سماتصویر برگزار می گردد. عوامل اجرایی این موسسه از ابتدای هفته در سالن محل برگزاری این رقابت ها حضور یافته و مشغول به نصب تجهیزات شده اند و با توجه به جهانی بودن و اهمیت بالای نحوه برگزاری این سری مسابقات، تغییراتی اساسی و چشمگیر در نوع طراحی سالن ایجاد نموده اند.

سفر مدیر موسسه هنری سماتصویر به شهرستان آبادان

جناب آقای سید محمد فخرایی، مدیر موسسه هنری سماتصویر طی یک سفر یک روزه به شهرستان آبادان با همراهی جناب آقای فتوحی، مسئول فنی برگزاری مسابقات فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران از سالن های منتخب این شهرستان جهت برگزاری  رقابت های لیگ جهانی کشتی فرنگی بازدید کردند.

تقدیر آقای اسداله رضایی از موسسه هنری سماتصویر

جناب آقای اسداله رضایی، رئیس ستاد برگزاری مسابقات فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران در جلسه شورای اجرایی امروز شنبه ۱ آذر در حضور جناب آقای رسول خادم، ریاست محترم فدراسیون کشتی و برخی از عوامل فدراسیون مذکور از جناب آقای سید محمد فخرایی، مدیریت موسسه هنری سماتصویر به خاطر نحوه برگزاری مسابقات و سایر همکاری های این موسسه با فدراسیون کشتی تقدیر نمودند.