رقابت های کشتی آزاد بزرگسالان قهرمانی کشور – بابل

رقابت های کشتی آزاد بزرگسالان قهرمانی کشور بزرگداشت استاد امامعلی حبیبی قهرمان المپیک و جهان امروز پنجشنبه ۲۹ آبان ماه با اجرای موسسه هنری سماتصویر آغاز شد و تا عصر جمعه ۳۰ آبان ماه در شهرستان بابل استان مازندران ادامه دارد.

موسسه هنری سماتصویر برای اولین بار با نصب سازه بزرگتر به نسبت اجرائیات قبلی اش و پوشش دهی کامل سه تشک توانست تغییرات چشمگیری را وارد عرصه برگزاری مسابقات کشتی جمهوری اسلامی ایران نماید.

سر طلایی استقلالی ها، غلامحسین مظلومی در گذشت.

غلامحسین مظلومی که مدت‌ها با بیماری سرطان دست و پنجه نرم می کرد، بعدازظهر چهارشنبه ۲۸ آبان‌ماه در سن ۶۵ سالگی به دیار باقی شتافت.

موسسه هنری سماتصویر این ضایعه غمبار را به خانواده آن مرحوم و جامعه فوتبال جمهوری اسلامی ایران تسلیت عرض می نماید و برای آن مرحوم از درگاه خدامند متعال طلب مغفرت می نماید.

بابل- میزبان مسابقات کشتی

صبح امروز دوشنبه ۲۳ آبان ماه، عوامل اجرایی موسسه هنری سماتصویر جهت نصب، تست و راه اندازی تجهیزات این موسسه به منظور برگزاری مسابقات کشتی راهی شهرستان بابل شدند. مدیریت موسسه نیز شخصا عوامل موسسه را در این مقوله همراهی می کنند.

خود را در سایت موسسه هنری سماتصویر ببینید

ورزشکاران و ورزش دوستان عزیز

شما می توانید عکس های منتخب این هفته مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی کشور را در قسمت گالری در صفحه اصلی مشاهده نمایید. و البته گلچینی از عکس های مسابقات در بخش نمونه کار ها، رقابت های کشتی فرنگی بزرگسالان قهرمانی کشور قرار گرفته است.

رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی کشور

رقابت های کشتی فرنگی بزرگسالان قهرمانی کشور، بزرگداشت رضا قلیچ خانی قهرمان جهان از ساعت ۹ صبح پنجشنبه ۲۲ آبان در سالن شهدای هفتم تیر تهران با اجرای موسسه هنری سماتصویر آغاز شد و تا عصر روز جمعه ۲۳ آبان ادامه دارد.

فعالیت عوامل موسسه هنری سماتصویر در سالن شهدای هفتم تیر

صبح امروز دوشنبه ۱۹ آبان ماه عوامل اجرایی موسسه هنری سماتصویر  به منظور انجام تدارکات و نصب و راه اندازی تجهیزات این موسسه جهت برگزاری رقابت های کشتی فرنگی بزرگسالان قهرمانی کشور یادواره علیرضا قلیچ خانی قهرمان جهان در روزهای ۲۱ تا ۲۳ آبان ماه در خانه کشتی شهدای هفتم تیر تهران حضور یافتند.

جلسه ی شورای اجرایی فدراسیون کشتی شنبه ۱۷ آبان

بعداز ظهر امروز شنبه ۱۷ آبان ماه جلسه شورای اجرایی فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران در خانه کشتی شماره ۱ با حضور جمعی از پرسنل این فدراسیون برگزار گردید. مدیریت موسسه هنری سماتصویر نیز در این جلسه حضور داشتند. همزمان با برگزاری این جلسه، عوامل اجرایی این موسسه به منظور بررسی و پیگیری نصب تجهیزات جهت برگزاری مسابقات آخر هفته به خانه کشتی شهدای هفتم تیر رفتند تا هماهنگی های لازم را انجام دهند.

 انگار برای حسینی شدن ما ، راهی جز بی حسین شدن زینب نبود.

عاشورا نمایش پرشکوه عشق است که با ایثار و از خودگذشتگی امام حسین علیه السلام و یاران فداکار آن حضرت در صحنه کربلا خلق می شود. حماسه کربلا حقیقتی را در کهکشان عشق و خون به تصویر کشید تا دیگر کسی برای چشم پوشیدن از آفتاب حقیقت، بهانه ای نیابد. کربلا صحنه وقوع حماسه جاویدی است که وجدان انسان های آگاه، صلابت آسمانی اش را ستایش می کند و در برابر قداست و عظمت آن سر تعظیم فرود می آورد.

موسسه هنری سماتصویر، فرارسیدن عاشورای حسینی را که یادآور رشادت‌ها و مظلومیت‌های خاندان پاک رسالت است، به عموم ملت ایران و همه آزادگان و شیفتگان حق و فضیلت و عدالت در سرتاسر جهان تسلیت عرض می نماید.