تبریک به بانوان مدال آور ایرانی در مسابقات آسیایی

موسسه هنری سماتصویر کسب مدال طلای سرکار خانم نجمه خدمتی و مدال نقره توسط سرکار خانم نرجس امام قلی نژاد را در رشته تیراندازی ۱۰متر بادی انفرادی در مسابقات آسیایی اینچئون کره را به ایشان و خانواده هایشان و جامعه ورزش کشور تبریک عرض نموده و برای کاروان ورزش کشورمان در این مسابقات آرزوی موفقیت و پیروزی دارد.

کسب مدال های رنگارنگ بانوان تیرانداز ایران در مسابقات آسیایی اینچئون

بار دیگر بانوان ایرانی موفقیت دیگری در عرصه بین المللی کسب کردند و جامعه اسلامی و ورزشی کشور را شاد نمودند. این بار نیز ورزشکاران تیرانداز کشورمان مانند مسابقات آسیایی گوانجو شروع مدال آوری کاروان ورزش ایران شدند و مدال های ارزشمندی را با غیرت و پشتکار خود برای ایران عزیز کسب کردند.

موسسه هنری سما تصویر این افتخار و غرور آفرینی بانوان تیرانداز کشورمان را به ملت بزرگ ایران و جامعه ورزشی به ویژه بانوان افتخار آفرین کشور تبریک عرض نموده و برای کاروان ورزش ایران در مسابقات آسیایی اینچئون دستیابی به موفقیت های بیشتر را آرزومند است.

جلسه ستاد و شورای اجرایی فدراسیون کشتی

جلسه ستاد و شورای اجرایی فدراسیون کشتی عصر دیروز شنبه ۹۳/۰۶/۲۹ با حضور جناب آقای دکتر رسول خادم ریاست محترم فدراسیون کشتی، سید محمد فخرایی مدیریت موسسه هنری سماتصویر و جمعی از مسئولین محترم فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران در محل سالن کنفرانس خانه کشتی شماره۱ برگزار گردید.

حمید سوریان، نابغه کشتی فرنگی ایران

حمید سوریان نابغه کشتی فرنگی ایران با کسب ششمین مدال طلای خود در رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی جهان رکورد کسب مرغوبیت مدال را با ۶ مدال طلای جهان و یک مدال طلای المپیک از آن خود کرد.

موسسه هنری سماتصویر ضمن آرزوی موفقیت روزافزون برای جمید سوریان، این افتخار را به ایشان و خانواده ی محترمشان و جامعه کشتی جمهوری اسلامی ایران تبریک عرض می نماید.

کسب مقام قهرمانی تیم ملی کشتی فرنگی ایران

تیم کشتی فرنگی ایران در رقابت های قهرمانی جهان با کسب یک مدال طلای حمید سوریان در وزن ۵۹ کیلوگرم، یک مدال نقره امید نوروزی در وزن ۶۶ کیلوگرم و دو مدال برنز افشین بیابانگرد و قاسم رضایی در اوزان ۷۱ و ۹۸ کیلوگرم و کسب دو مقام هفتمی و هشتمی حبیب اله اخلاقی و بهنام مهدی زاده در اوزان ۸۰ و ۱۳۰ کیلوگرم و کسب ۴۲ امتیاز برای اولین بار در تاریخ کشتی فرنگی ایران عنوان قهرمانی را از آن خود کرد.

موسسه هنری سماتصویر کسب مقام اول تیم ملی کشتی فرنگی ایران را در مسابقات قهرمانی جهان و ایستادن بر سکوی نخست را به تمامی هم میهنان عزیز و جامعه کشتی کشور تبریک عرض می نماید.

سفر مدیریت موسسه هنری سماتصویر به استان خراسان رضوی

مدیریت موسسه هنری سماتصویر به همراه عوامل اجرایی این موسسه و جمعی از پرسنل محترم فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران صبح فردا شنبه ۹۳/۰۶/۲۲ جهت بازدید و بررسی سالن های منتخب استان خراسان رضوی- شهر مشهد به منظور ارزیابی بهترین مکان برای برگزاری مسابقات پپش رو عازم این شهر می شوند.

بازدید از سالن برگزاری مسابقات کشتی در استان های همدان و کرمانشاه

صبح روز سه شنبه ۹۳/۰۶/۱۸ مدیریت موسسه هنری سماتصویر به همراه جمعی از پرسنل محترم فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران به منظور بازدید و بررسی سالن های منتخب جهت برگزاری مسابقات کشتی به استان های همدان و کرمانشاه سفر کردند.

نایب قهرمانی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان کشورمان در رقابت ها ی جهانی ازبکستان

تیم ایران که با چهار کشتی گیر جوان و چهار آزادکار با تجربه منتخب رقابت های انتخابی در این مسابقات شرکت کرده بود پس از تیم روسیه و بالاتر از تیم های ترکیه، آذربایجان، کوبا، مغولستان، بلاروس، گرجستان،‌ اوکراین و آمریکا نایب قهرمان جهان شد.

موسسه هنری سماتصویر کسب این مقام را به تمامی کشتی گیران و جامعه کشتی ایران تبریک عرض می نماید.