رقابت های لیگ کشتی جایزه بزرگ باشگاه های کشور، کاری دیگر از سماتصویر

رقابت های لیگ کشتی جایزه بزرگ باشگاه های کشور صبح امروز چهارشنبه ۲۹ مردادماه در سالن خانه کشتی شماره۲ با اجرای موسسه هنری سماتصویر آغاز شد. عوامل اجرایی این موسسه در اطاق فرمان خانه کشتی شماره ۲ مستقر می باشند و مدیریت موسسه سماتصویر نیز شخصا و از نزدیک بر روند اجرای مسابقات نظارت دارد.

جشن روز کشتی همزمان با سالروز تولد جهان پهلوان تختی

جشن روز کشتی همزمان با روز پنجم شهریورماه، هشتاد و چهارمین سالروز تولد جهان پهلوان غلامرضا تختی قهرمان جهان و المپیک برگزار می شود. این جشن با حضور مدال آوران کشتی ایران در رقابت های جهانی و المپیک برگزار می شود و اهالی این رشته سنتی و باستانی در سالروز تولد آقا تختی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره این پهلوان واقعی ورزش ملی کشور، گردهم می آیند.

زنده باد ایران و ایرانی

به راستی که چه زیباست زنده نگه داشتن یاد و نام کسانی که روزی بین ما بودند و امروز نیستند. تا به حال به این دقت نموده اید که فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران تمامی مسابقات کشتی را با عنوان یادواره زنده یادان جامعه کشتی برگزار می کند؟

مرحله دوم رقابت های کشتی آزاد و فرنگی جایزه بزرگ باشگاه های کشور – یادواره زنده یاد محمد علی خجسته پور

رقابت های کشتی خردسالان قهرمانی کشور – یادواره زنده یاد فیروز علیزاده

رقابت‌های کشتی آزاد جام محمدمهدی یعقوبی و شعبان بابا اولادی

جام جهان پهلوان تختی و …

موسسه هنری سماتصویر نام این عمل را فرهنگ سازی می گذارد. به امید آن روز که بتوانبم نام همه عزیزانی که قدم در راه افتخار ایران و ایرانی برداشته اند را در دنیا زنده نگه داریم. روحشان شاد و یادشان گرامی.

 

مرحله دوم رقابت های لیگ کشتی جایزه بزرگ باشگاه های کشور

مرحله دوم رقابت های لیگ کشتی جایزه بزرگ باشگاه های کشور صبح و بعد از ظهر روزهای ۲۹ و ۳۰ مردادماه در خانه کشتی شماره ۲ تهران برگزار می شود.

برگزاری این مسابقات نیز برعهده موسسه هنری سماتصویر می باشد و عوامل اجرایی این موسسه امروز در خانه کشتی شماره۲ حضور یافتند تا نسبت به ایجاد تعییرات در سالن اقدام نمایند.

صیاد افروزی پیشکسوت کشتی درگذشت

صیاد افروزی عضو اسبق تیم ملی و مربی تیم کشتی فرنگی پیشکسوتان بعد از مدت ها تحمل بیماری درگذشت.مراسم ختم آن مرحوم روز پنج شنبه ۳۰ شهریور ماه از ساعت ۱۸ تا ۱۹:۳۰ در مسجد ولی عصر (عج) واقع در نارمک مدائن شمالی برگزار خواهد شد.

موسسه هنری سماتصویر درگذشت این پیشکسوت کشتی را به خانواده آن مرحوم و جامعه کشتی کشور صمیمانه تسلیت می گوبد.

وداع جامعه ورزش و رسانه با مرحوم مهدی نفر

مراسم تشییع پیکر مرحوم مهدی نفر خبرنگار ورزشی، صبح امروز با حضور اهالی ورزش، رسانه و مسئولان ورزشی در ورزشگاه شهید شیرودی تهران با شکوهی به یادماندنی برگزار شد. این مراسم از ساعت ۹ صبح امروز  آغاز شد و پس از حضور پیکر مرحوم نفر و بعد از اقامه نماز برای آخرین بار و بر روی دست‌های علاقمندان به مهدی نفر، پیکر وی در ورزشگاه شهید شیرودی تشییع و برای خاکسپاری راهی قطعه نام‌آوران بهشت‌زهرای تهران برای همیشه آرام گرفت.

موسسه هنری سماتصویر ضمن ابراز همدردی با خانواده محترم آن مرحوم از درگاه ایزد منان برای آن بازوی توانای رسانه های ورزشی علو درجات و برای خانواده اش صبر جمیل مسالت دارد .

 

قهرمان اسبق کشتی جهان، پیشکسوت عباس زندی در بستر بیماری

عباس زندی ۸۳ ساله، قهرمان کشتی آزاد جهان، دارای چهار بازوبند پهلوانی کشور در سال های ۱۳۲۸ و ۱۳۳۲، ۱۳۳۳ و ۱۳۳۵ و دارنده مدال طلای پیکارهای کشتی آزاد قهرمانی سال ۱۹۵۴ توکیو ژاپن این روزها، لخته شدن خون باعث گرفتگی رگ هایش شده و اکنون در بیمارستان جم تهران در حال مداوا است.

موسسه هنری سماتصویر، از صمیم قلب برای بهبودی این عزیز قهرمان از درگاه خدامند منان، شفای عاجل مسالت دارد.

استاد امامعلی حبیبی در بیمارستان بستری است

اسطوره کشتی جهان، استاد امامعلی حبیبی، بامداد دیروز ( جمعه ۲۴ مرداد ماه ) دچار عارضه داخلی شده و به علت سرگیجه شدید و عدم تعادل به بیمارستان منتقل شده است. وی در بیمارستان بابل کلینیک تحت مراقبت ویژه قرارداشته و به گفته پزشکان از هوشیاری مطلوب برخوردار می باشد.

موسسه هنری سماتصویر، از صمیم قلب برای بهبودی و نیز سلامتی قهرمان المپیک و جهان، استاد امامعلی حبیبی اسطوره کشتی ایران و جهان از پرودرگار متعال شفاعت طلب می نماید.

مهدی نفر گزارشگر و خبرنگار ورزشی درگذشت

مهدی نفر خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری فارس و برنامه تلویزیونی ورزش و مردم، بامداد امروز (جمعه) بر اثر سانحه تصادف درگذشت. این اتفاق در تهران رخ داد و «نفر» در حالی که با خودروی شخصی‌اش در حال رانندگی بود، بر اثر سانحه رانندگی جان به جان آفرین تسلیم کرد.

موسسه هنری سماتصویر، این ضایعه دردناک را به خانواده آن مرحوم، جامعه ورزش کشور و همچنین جامعه رسانه ای کشور تسلیت عرض نموده، برای آن مرحوم علو درجات و برای بازماندگان صبر جمیل مسالت دارد.

تورنمنت دوستی ایران و آفریقا

تورنمنت دوستی ایران و آفریقا صبح امروز پنجشنبه ۲۳ مرداد ۹۳ بین تیم های منتخب آفریقا و جوانان آزاد و فرنگی ایران آغاز شد. این رقابت ها در سالن خانه کشتی شماره ۲ و با اجرای موسسه هنری سما تصویر به مدت ۲ روز برگزار می گردد.