آماده سازی سالن ١٢هزار نفری آزادی برای مسابقات انتخابی تیم ملی کشتی

رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی روزهای ۵شنبه و جمعه در سالن دوازده هزارنفری آزادی برگزار میشود.

عوامل اجرایی این موسسه از روزهای آغازین هفته فعالیت شان را در سالن محل برگزاری مسابقات شروع کردند.

تبریک سال نو به عوامل اجرایی موسسه هنری سماتصویر

عوامل محترم موسسه هنری سماتصویر

یکسال دیگر را پشت سر نهادیم و با تلاش های شبانه روزی شما عزیزان توانستیم نام این موسسه را به عنوان یک برند معتبر در کشور و نام ایران را به عنوان یکی از برترین برگزارکننده گان مسابقات ورزشی در دنیا معرفی نماییم.

در آستانه ی سال نو و عید باستانی ضمن عرض خسته نباشید به شما عزیزان،امیدوارم در سال جدید بتوانیم دلهایمان را به هم نزدیکتر نموده و دستهایمان را به همدیگر بدهیم و با یاری ایزد یکتا اتفاقات جدید را در عرصه ی ورزش ملی خلق نماییم.

نوروز ١٣٩۶را به شما و خانواده محترمتان که همواره با صبوری شان، دوری شما راپذیرفتند و مارا در رسیدن به اهدافمان یاری نمودند تبریک می گویم.

 سید محمد فخرایی

تبریک سال نو به مشتریان موسسه هنری سماتصویر

مشتریان عزیز موسسه هنری سماتصویر

ضمن تشکر از اعتماد شما عزیزان و انتخاب این موسسه به عنوان مجری برنامه های شما درسال گذشته، حلول سال جدید را به شما، علی الخصوص خانواده ی بزرگ ورزش کشور تبریک عرض نموده، امیدوارم سالی سرشار از سلامت و سعادت پیش رو داشته باشید و ما نیز بتوانیم درسال١٣٩۶خدماتی بهتر از سال های گذشته درخصوص برگزاری مراسم های شما انجام دهیم.

سید محمد فخرایی

تجلیل از سید محمد فخرایی بابت برگزاری لیگ برتر تکواندو

همزمان با برگزاری هفته هفتم از مرحله برگشت مسابقات لیگ برتر تکواندو و مراسم اختتامیه توسط موسسه هنری سماتصویر در خانه تکواندو تهران، ریاست محترم فدراسیون تکواندو،آقای سید محمد پولادگر از ریاست موسسه هنری سماتصویر،آقای سید محمد فخرایی بابت برگزاری مسابقات لیگ تکواندو سال ۹۵ تقدیر نموده و تندیس این مسابقات را به عنوان یادبود به ایشان تقدیم کردند.

آقای رضا جمالی در غم از دست دادن پدر محترمشان به سوگ نشسته اند.

روز پنجشنبه ۳۰ دی ماه در حین برگزاری مسابقات بین المللی کشتی جام تختی در شهر مشهد، پدر صدابردار محترم موسسه ی هنری سماتصویر،آقای رضا جمالی دار فانی را وداع گفت.

این موسسه از شنیدن این خبر ناگوار متاثر گشته و برای خانواده ی محترم جمالی صبر جمیل و علو درجات را برای آن عزیز از دست رفته از درگاه خداوند متعال مسئلت دارد.

حضور نماینده موسسه هنری سماتصویر در مجمع عمومی فدراسیون جهانی کشتی پهلوانی در شهر بلاروس

آقای علی ناظری روز شنبه ۲۲ آبان ماه به عنوان نماینده ی موسسه هنری سماتصویر در مجمع عمومی فدراسیون جهانی کشتی پهلوانی در شهر بلاروس حضور داشت.

علیرضا حیدری گزینه ی مناسبی برای ریاست فدراسیون جهانی کشتی پهلوانی است

علیرضا حیدری با توجه به سوابق قهرمانی و مدیریتی در عرصه ورزشی و اقتصادی به عنوان کاندیدای ریاست فدراسیون جهانی کشتی پهلوانی از سوی فدراسیون کشتی ایران معرفی شد و با رای قاطع اعضا، به عنوان ریس فدراسیون مذکور انتخاب شد.

موسسه هنری سماتصویر این انتخاب شایسته را به ایشان تبریک عرض می نماید.

رسول خادم با بیشترین رای بعنوان عضو هیأت رئیسه اتحادیه جهانی کشتی انتخاب شد.

انتخابات اتحادیه جهانی کشتی برای تعیین اعضای هیأت رئیسه ظهر امروز (به وقت فرانسه) در شهر ماکون برگزار شد و رسول خادم با ۷۶ رأی و بیشترین آراء برای مدت ۴سال بعنوان عضو هیأت رئیسه اتحادیه جهانی انتخاب شد.

موسسه هنری سماتصویر این انتخاب شایسته را که نشان از توانایی ایشان در عرضه ورزش کشتی است را به ایشان و جامعه ورزش کشتی جمهوری اسلامی ایران تبریک عرض مینماید.

مراسم افتتاحیه مسابقات و فعالیت های ورزشی محلات با اجرای مشترک شهرداری منطقه ۸ و موسسه هنری سماتصویر

سومین مراسم افتتاحیه مسابقات و فعالیت های ورزشی محلات شهرداری منطقه هشت،  ساعت ۲۱ روز چهارشنبه ۲۰ مردادماه در مجموعه ورزشی فدک با اجرای موسسه هنری سماتصویر برگزار می شود.

این برنامه برای دومین سال متوالی توسط موسسه هنری سماتصویر برگزار میشود.

از لباس کاروان ایران در المپیک ۲۰۱۶ رونمایی شد

جشن رونمایی از لباس کاروان ورزشی ایران در المپیک، امروز در آکادمی ملی المپیک با اجرای موسسه هنری سماتصویر در حال برگزاری است. قرار است در این مراسم از لباس ورزشکاران ایرانی در المپیک ریو رونمایی شود.