اجرای موسسه هنری سماتصویر برای شهرداری اندیشه

جشنواره بزرگ سومین دوره المپیاد ورزشی شهرداری اندیشه با اجرای موسسه هنری سماتصویر روز ۲۰ بهمن ماه برگزار گردید.

در این مراسم به تجلیل از قهرمانان، مدال آوران، برترین های ورزشی،علمی و فرهنگی شهرستان اندیشه و همچنین شهدای ورزش،قهرمانانی که پلاکشان مدالشان شد پرداخته شد.

غم خانواده ی آتش نشانان،غم همه ی ماست

شجاعت آتش نشانان با هیچ واژه‌ای قابل بیان نیست.موسسه هنری سماتصویر صمیمانه شهادت تعدادی از این عزیزان شجاع و فداکار را تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال برایشان علو درجات و برای خانواده های این قهرمانان صبری عظیم مسئلت می نماید.

بدرقه ی کاروان تکواندو ایران در راه RIO 2016

مراسم بدرقه ی کاروان المپیکی تکواندو ایران در مسابقات RIO 2016 امروز در خانه تکواندو تهران و با حضور تمامی خانواده ی تکواندو با اجرای متفاوت موسسه هنری سماتصویر برگزار می شود.

دعای خیر همه ی ایرانیان بدرقه ی راه این عزیزان و تمامی سهمی

تیم ملی کشتی آزاد ایران قهرمان جام جهانی ۲۰۱۶ آمریکا شد

تیم ملی کشتی آزاد ایران در دیدار فینال رقابت های جام جهانی ۲۰۱۶ آمریکا در سالن فروم لس آنجلس با نتیجه ۵ بر ۳ بر تیم روسیه غلبه کرد و برای هفتمین بار قهرمان این رقابت ها شد.

موسسه هنری سماتصویر این برد غرورآفرین را به یکایک تیم ملی کشتی آزاد ایران و خانواده ی ورزش کشور تبریک عرض می نماید.

حضور مجدد گروه بانوان موسسه هنری سماتصویر در خانه کشتی

رقابت های کشتی آلیش و گراپلینگ در بخش بانوان روز جمعه ۲۳ بهمن ماه در سالن خانه کشتی شماره ۲ تهران با اجرای گروه بانوان موسسه هنری سماتصویر برگزار گردید.

فعالیت این گروه مورد تحسین مسئولین مربوطه در بخش بانوان من جمله خانم منظمی، سرپرست حوزه نایب رئیسی بخش بانوان فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران قرار گرفت.

بار دیگر جام شاهد،باز هم سماتصویر

رقابت های بین المللی کشتی آزاد و فرنگی جوانان، جام شاهد، روزهای ۷و ۸ آبان ماه در سالن شهدای هفتم تیر تهران در حال برگزاری است.

عوامل اجرایی موسسه هنری سماتصویر از روزهای ابتدایی هفته در سالن مذکور حضور یافته و به نصب تجهیزات جهت برگزاری این رقابت ها مشغول شدند. این گروه تجهیزات نورپردازی را با طراحی جدید و به صورت سازه های جدا از هم برای سه تشک نصب نمودند.

ساخت مستند از سومین آکادمی ورزشی دانشگاه علوم پزشکی تهران

موسسه هنری سماتصویر در همکاری با آقای دکتر ابراهیم خادم، مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی تهران به ساخت مستند از سومین آکادمی ورزشی دانشگاه علوم پزشکی تهران که مختص فرزندان کارکنان و اعضای هیئت علمی دانشگاه مذکور بوده و از تاریخ ۲خرداد ۹۴ در دو گروه دختران و پسران در ۸رشته ورزشی و در مجموعه ورزشی شهید چمران برگزار گردیده است، پرداختند. گروه مستند سازی موسسه هنری سماتصویر از اواخر مردادماه سال جاری به ضبط ویدئو از این آکادمی مشغول بودند و کلیپ نهایی این مجموعه در اختتامیه این آکادمی در سالن محل برگزاری پخش خواهد شد.

ابتکاری دیگر توسط موسسه هنری سماتصویر

موسسه هنری سماتصویر برای اولین بار و در رقابت های آسیایی کشتی با کمربند نیز با اعمال تغییرات در نحوه ی چیدمان تجهیزات نظر همه را به خود جلب می نماید.

عوامل اجرایی موسسه هنری سماتصویر این بار با نصب یک سازه برای هر تشک طرحی نو را وارد عرصه ی نورپردازی مسابقات کشتی نمودند.